عدالت آموزشی

این موضوع برای همه روشن است که نبوغ و استعداد در تمام ایرانیان به فراوانی یافت می‌شود. اما امروزه تعداد زیادی از این استعدادها در حصار اقتصادی محبوس شده‌اند.

ما اینجاییم تا به سهم خود، بخشی از این گره‌کور را به کمک شما عزیزان بازکنیم.

برای دریافت تمامی آموزش‌ها، ابزارهای معاملاتی، استراتژی‌های حرفه‌ای و سایر خدمات اعم‌از سیگنال، ربات و... کافیست چند کار زیر را انجام دهید.

ثبت‌نام در بروکر

در یکی از بروکرهای نام‌برده شده با لینک مخصوص به مورتین، ثبت‌نام، احرازهویت و فعالیت کنید.

فعالیت در آموزش

در گروه‌های‌آموزشی با سایر اعضا تعامل و همکاری داشته و با کمک به یکدیگر، پیشرفت گروهی داشته باشید.

فعالیت در سایت

در وبسایت مورتین ثبت‌نام کنید، نظرات خود را کامنت کنید و مارا به دوستان خود معرفی کنید. (حداقل یک نفر)

چند نکته: 

 1. ثبت‌نام در بروکر و زیرمجموعه‌ شدن هیچگونه ضرری برای شما نخواهد داشت و البته ذره‌ای مبلغ از شما کسر نخواهدکرد. بلکه از تخفیفات و امکانات متعددی نیز بهره‌مند خواهید شد. ثبت‌نام شما باعث می‌شود تا بروکر، درصد بسیار ناچیزی از سودی که خودش به‌دست می‌آورد را به ما پرداخت کند.

این امر نوعی تجارت قانونی و بین‌المللی است و برای اطمینان و کسب اطلاعات بیشتر شما می‌توانید قوانین رفرال را در اینترنت جستجو کنید. 

 

2. فعالیت شما در فضاهای مجازی متعلق به مورتین، باعث فراگیری شده و کمک می‌کنید تا هموطنان مشتاق دیگری نیز به جمع‌ما ملحق شوند و راحت‌تر به مقصودشان برسند.

در کمک‌کردن به یکدیگر، قناعت نکنیم.

 

3. بروکرهای معرفی‌شده همگی مورد تایید بسیاری از تریدرهای خبره و کاربلد بوده و از فعالیت قانونمدارانه‌شان اطمینان داریم. اما اگر به هر دلیلی مایل به ثبت‌نام نبودید، هیچ اجباری نیست. ما مفتخریم تا به شما عزیزان خدمت‌رسانیم؛ (منتها در قبال پرداخت هزینه)

بروکرها

بروکر لایت فایننس

یکی از محبوب‌ترین بروکرها با اسپرد پایین و امکانات و ویژگی‌های فراوان و البته سازگار برای ایرانیان عزیز

ویندزور بروکرز

بروکری خاص به‌همراه بونوس و امکانات متنوع دارای مزایای فراوان همکار با ایرانیان

پاکت آپشن

بروکری در حوزه باینری که امنیت و امکانات آن تست شده است. بدون فیلتر بوده و برای ثبت‌نام ایرانیان مشکلی ندارد

ثبت‌نام

در یکی از بروکرهای نام‌برده ثبت‌نام کنید. دقت کنید که حتما از طریق دکمه‌ی ثبت‌نام در همین صفحه این کار را انجام دهید. اگر قبلا هم ثبت‌نام کردید مشکلی نیست. به پشتیبان پیام دهید تا راهنمایی‌تان کند.

اعلام به پشتیبان

از طریق چت‌آنلاین سایت و یا آیدی تلگرام mortin_admin@ به ما اطلاع دهید که ثبت‌نام کردید تا مورد بررسی قرار گیرد. ما در سریع‌ترین زمان ممکن به شما پاسخ می‌دهیم.

دریافت کوپن تخفیف

پس از بررسی تایید ثبت‌‌نام، فعالیت در سایت و فعالیتتان در گروه‌های آموزشی، کد تخفیف 100 درصدی، 70درصدی و... برای شما فرستاده خواهد شد.

error: کپی نکن